SMS Nadziei

Na jubileusz 25-lecia pontyfikatu Jana Pawła II grupa świeckich i księży pod patronatem Kurii Biskupiej Warszawsko-Praskiej uruchomiła serwis SMS www.mojawiara.pl.

Celem serwisu jest przybliżanie ludziom Pisma Świętego, wnoszenie w trudne sprawy codzienności odrobiny dobra i optymizmu, budzenie nadziei i pomoc w refleksji nad własnym życiem.

Treści, które przekazywane w SMS-ach są uniwersalne, dostępne dla każdego, bez względu na wiek. Każdego poranka chętni mogą otrzymywać na swój telefon komórkowy motto dnia. Około południa, w drugim SMS-ie przesyłany będzie fragment czytań mszalnych z danego dnia, z podanym skrótem do Pisma Świętego.

Aby otrzymać 44 SMS-y w miesiącu należy wysłać SMS o treści: moja wiara pod numer 7940, wspólny dla wszystkich operatorów komórkowych w Polsce. Aktywacja usługi kosztuje 10,98 zł. (z VAT). Równocześnie otwarto nową stronę www.mojawiara.pl, na której można znaleźć informacje o całej inicjatywie, komentarze do czytań i sporo wiadomości z życia Kościoła.

ks. Marek Serafin
Dod. Ks. Arkadiusz Rakoczy 27.11.2003 o 23.27