KATECHIZACJA PRZEDMAŁŻEŃSKA
W DIECEZJI WARSZAWSKO-PRASKIEJ W ROKU 2024
DEKANAT ANIŃSKI
Parafia | Adres | Dzień i godzina kursu | Data rozpoczęcia kursu |
MB Królowej Polski | ul. Rzeźbiarska 46, Warszawa | czwartek g. 19.00 | 04.01, 03.10 |
Najświętszego Serca P.J. | ul. Narcyzowa 18, Warszawa | piątek g. 19.00 | 12.04, 13.09 |
Wniebowzięcia NMP | ul. Trakt Lubelski 157, Warszawa | wtorek g. 19.00 | |
MB Anielskiej | ul. Wilgi 14, Warszawa | środa g. 20.00 | 06.03 |
DEKANAT BRÓDNOWSKI
Parafia | Adres | Dzień i godzina kursu | Data rozpoczęcia kursu |
MB Różańcowej | ul. Wysockiego 8, Warszawa | środa g. 20.00 | 21.02, 04.09. |
Św. Faustyny | ul. Żuromińska 2, Warszawa | środa g. 19.30 | 10.04, 11.09. |
Św. Włodzimierza | ul. Kondratowicza 2, Warszawa | sobota g. 13.00 | 24.02. |
Św. Marii Magdaleny | ul. Echa Leśne 2, Warszawa | środa g. 19.00 | 07.02. |
Św. Szczepana | ul. Głębocka 74, Warszawa | czwartek g. 19.30 | 22.02. |
DEKANAT GROCHOWSKI
Parafia | Adres | Dzień i godzina kursu | Data rozpoczęcia kursu |
MB Królowej Polskich Męcz | Al. Stanów Zjednoczonych 55, Grochów | piątek g. 19.00 | kwiecień, październik |
Najczystszego Serca Maryi | ul. Chłopickiego 2, Grochów | piątek g. 18.30 | 12.01, 12.04, 13.09 |
Nawrócenia Św. Pawła Ap | ul. Kobielska 10, Grochów | czwartek g. 19.30 | 04.01, 07.08 |
Bożego Ciała | ul. Grochowska 365 | środa g. 19.30 | 21.02 |
Narodzenia Pańskiego | ul. Ostrobramska 72, Witolin | poniedziałek g. 19.00 | 14.10 |
Św. Ojca Pio | ul. gen. E. Fieldorfa 1, Gocław | środa g. 19.00 | 06.03, 11.09 |
Św. Patryka | ul. Rechniewskiego 14, Gocław | wtorek g. 19.00 | 09.01, 07.08 |
Św. Rita z Cascii | ul. Żupnicza 27 | wtorek g. 19.45 | 20.02 |
św. Apostołów Jana i Pawła | ul. Kapelanów Armii Krajowej 2 Gocław | poniedziałek g. 19.15 | 12.02, 07.10 |
MB Nieustającej Pomocy | ul. Nobla 16 Saska Kępa | środa g. 19.30 | 28.02 |
Św. Wincentego Pallottiego | ul. Skaryszewska 12 | sobota g. 9.00 | 24.02 |
DEKANAT PRASKI
Parafia | Adres | Dzień i godzina kursu | Data rozpoczęcia kursu |
Katedra Św. Floriana | ul. Floriańska 3, Praga | wtorek g. 19.00 | 23.01, 07.05 |
Chrystusa Króla | ul. Tykocińska 27/35 | wtorek g. 19.30 | |
MB z Lourdes | ul. Wileńska 69 | czwartek g. 19.30 | 15.02 |
Świętej Rodziny | ul. Rozwadowska 9/11, Zacisze | poniedziałek g. 20.00 | 19.02, 23.09 |
DEKANAT REMBERTOWSKI
Parafia | Adres | Dzień i godzina kursu | Data rozpoczęcia kursu |
Św. Feliksa z Kantalicjo | ul. Kościuszkowców 85a Marysin Wawerski | poniedziałek g. 19.30 | 19.02 |
Św. Wacława | ul. Korkowa 27 , Gocławek | niedziela g. 19.00 | 03.03 |
Św. Hieronima | ul. Rumiankowa2/4 Stara Miłosna | poniedziałek, g. 19.00 | 09.09 |
Opatrzności Bożej | ul. Skargi 2, Wesoła | poniedziałek g. 19.00 | 05.02 |
Najświętszego Serca Pana Jezusa | ul. Borkowska 1 Stara Miłosna | poniedziałek g. 19.00 | 12.02 |
DEKANAT TARCHOMIŃSKI
Parafia | Adres | Dzień i godzina kursu | Data rozpoczęcia kursu |
Narodzenia NMP | ul. Klasyków 52/54, Płudy | piątek g. 19.00 | 20.09 |
NMP Matki Pięknej Miłości | ul. Myśliborska 100, Tarchomin | poniedziałek g. 19.00 | 19.02, 23.09 |
Św. Jakuba Apostoła | ul. Mehoffera 4, Tarchomin | poniedziałek g. 19.00 | 08.04 |
NMP Wspomożycielki Wiernych | ul. Izabelińska 8, Stanisławów | poniedziałek g. 19.00 | 05.02 |
Św. Franciszka z Asyżu | ul. Strumykowa 25, Tarchomin | piątek g. 19.00 | 20.09 |
NMP Królowej | ul. Sienkiewicza 12 Józefów k. Legionowa | wtorek g. 19.30 | 06.02 |
Niepokalanego Poczęcia NMP | Pl. Wolności 3 Nieporęt | sobota g. 18.00 | 07.09 |
Św. Łukasza | ul. Sprawna 9 Warszawa | sobota g. 19.00 | 07.09 |
Matki Bożej Pompejańskiej | ul. Myśliborska 28 Warszawa | sobota g. 18.00 | 30.11 |
DEKANAT JADOWSKI
Parafia | Adres | Dzień i godzina kursu | Data rozpoczęcia kursu |
Św. Jakuba Ap | Pl. Dreszera 11, Jadów | niedziela g. 19.00 | 18.02 |
Wniebowzięcia NMP | ul. C.K. Norwida 10, Strachówka | niedziela g. 15.00 | 14.04, 15.09 |
DEKANAT KOBYŁKOWSKI
Parafia | Adres | Dzień i godzina kursu | Data rozpoczęcia kursu |
Świętej Trójcy | ul. Kościelna 2, Kobyłka | czwartek g. 19.00 | 15.02, 19.09 |
św. Andrzeja Boboli | Al. Józefa Piłsudskiego 248/252 Marki | sobota g. 19.00 |
DEKANAT LEGIONOWSKI
Parafia | Adres | Dzień i godzina kursu | Data rozpoczęcia kursu |
Św. Jana Kantego | ul. Kościelna 2, Legionowo | czwartek g. 19.00 | 08.02, 25.04, 05.09, 14.11 |
MB Fatimskiej | ul. Orląt Lwowskich 8, Legionowo | niedziela g. 19.00 | 07.04, 06.10 |
DEKANAT MIŃSK MAZ. – NARODZENIA NMP
Parafia | Adres | Dzień i godzina kursu | Data rozpoczęcia kursu |
MB Nieustającej Pomocy | ul. Nowa 1, Huta Mińska | czwartek g. 19.00 | 15.02 |
Narodzenia NMP | ul. Kościelna 1, Mińsk Maz. | wtorek g. 19.00 | 19.03, 17.09 |
MB z Guadalupe | ul. Mazowiecka 33, Budy Barcząckie | niedziela g. 18.00 | 18.02, 01.09 |
Wniebowzięcia NMP | ul. Mickiewicza 2, Kałuszyn | niedziela g. 17.00 | 09.04 |
DEKANAT MIŃSK MAZ. – ŚW. ANTONIEGO
Parafia | Adres | Dzień i godzina kursu | Data rozpoczęcia kursu |
MB Jasnogórskiej | Królewiec 85 | niedziela g. 19.00 | 21.01, 15.09 |
Św. Antoniego z Padwy | ul. Kard. St. Wyszyńskiego 54, Mińsk Maz. | środa g. 19.30 | 06.03, 02.10 |
Świętej Trójcy | ul. Kościuszki 25, Kołbiel | niedziela g. 19.00 | 11.02, 15.09 |
Św. Jana Chrzciciela | ul. gen. K. Sosnkowskiego 43a, Mińsk Maz. | niedziela g. 17.30 | 18.02, 24.11 |
DEKANAT NOWODWORSKI
Parafia | Adres | Dzień i godzina kursu | Data rozpoczęcia kursu |
Św. Michała Archanioła | ul. Warszawska 1 a Nowy Dwór Maz. | niedziela g. 19.00 | 14.04, 15.09 |
Św. Apostołów Piotra i Pawła | ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 1 | sobota godz. 10.00 | 23.09 |
DEKANAT OTWOCKI
Parafia | Adres | Dzień i godzina kursu | Data rozpoczęcia kursu |
Św. Wincentego a Paulo | ul. Kopernika 1, Otwock. | piątek g. 19.00 | 19.01, 19.04, 18.10 |
Zesłania Ducha Świętego | ul. Żeromskiego 6, Otwock | poniedziałek g. 19.00 | 04.03, 07.10 |
DEKANAT OTWOCK-KRESY
Parafia | Adres | Dzień i godzina kursu | Data rozpoczęcia kursu |
Wniebowzięcia NMP | Pl. Kard. Wyszyńskiego 3, Celestynów | niedziela g. 19.00 | 07.01 |
MB Częstochowskiej | ul. Ks. Piotra Skargi 24, Józefów | wtorek g. 19.30 | 17.09 |
Św. Teresy od Dzieciątka Jezus | ul. Hugona Kołłątaja 80/82 Otwock | sobota g. 19.00 | 17.02 |
Miłosierdzia Bożego | Ługi 58 A, Otwock | niedziela g. 19.00 | 08.09 |
św. Maksymiliana Kolbego | ul. ks. Malinowskiego 34 Józefów Błota | niedziela g. 19.00 | 08.09 |
MB Królowej Polski | ul. Czerska 21, Otwock-Kresy. | wtorek g. 19.00 | 05.03, 01.10 |
Św. Jana Chrzciciela | ul. Kasprowicza 2 Józefów-Michalin | czwartek g. 19.00 | luty/marzec |
Św. Wita | Ul. Ks. Władysława Żaboklickiego 12 05-480 Karczew | niedziela g. 19.00 | 25.02 |
DEKANAT RADZYMIŃSKI
Parafia | Adres | Dzień i godzina kursu | Data rozpoczęcia kursu |
Przemienienia Pańskiego | ul. POW 1, Radzymin | wtorek g. 19.00 | 09.01, 10.09 |
Św. Jana Pawła II | ul. Słowackiego 58 Radzymin | niedziela g. 10.00 | 03.03 |
Św. Stanisława BM | ul. Kościelna 116, Nowe Załubice | sobota g. 19.00 | 09.11 |
Św. Trójcy | ul. Kościelna 41, Niegów | sobota g. 10.00 | 02.03, 07.09 |
Podwyższenia Krzyża Świętego | Ul. Kościelna 30, Dąbrówka | niedziela g. 18.00 | 07.04, 01.12 |
DEKANAT SIENNICKI
Parafia | Adres | Dzień i godzina kursu | Data rozpoczęcia kursu |
Św. Stanisława | ul. Mińska 34, Siennica | niedziela g. 12.30 | 25.02 |
Św. Trójcy | Ul. Rynek 10, Latowicz | niedziela g. 18.00 | 11.02 |
Św. Marcina i Mikołaja | Kuflew 9 | niedziela g. 11.30 | 08.12 |
DEKANAT STANISŁAWOWSKI
Parafia | Adres | Dzień i godzina kursu | Data rozpoczęcia kursu |
Św. Mikołaja | ul. Rynek 30 a, Dobre | piątek g. 19.00 | 01.03 |
Św. Jana Chrzciciela i Stanisława BM | ul. Szkolna 2, Stanisławów | niedziela g. 19.00 | 04.02 |
Św. Katarzyny Aleksandryjskiej | ul. Cicha 6 Pustelnik | niedziela g. 19.00 | 14.01 |
Św. Jana Chrzciciela i Stanisława BM | ul. Jana Pawła II 20 Poświętne | niedziela g. 19.00 | 04.02 |
Św. Jana Chrzciciela | Pniewnik 43 | niedziela g. 15.00 | 05.05 |
DEKANAT SULEJÓWEK
Parafia | Adres | Dzień i godzina kursu | Data rozpoczęcia kursu |
NMP Matki Łaski Bożej | ul. Okuniewska 61, Halinów | sobota g. 19.00 | 05.10 |
NMP Matki Kościoła | ul. Żeromskiego 18, Sulejówek | piątek g. 19.00 | 16.02 |
Przemienienia Pańskiego | ul. Armii Krajowej 34, Miłosna | sobota g. 9.00 | 24.02 |
DEKANAT TŁUSZCZ
Parafia | Adres | Dzień i godzina kursu | Data rozpoczęcia kursu |
św. Józefa i Franciszka | Franciszków 68 | niedziela g. 16.00 | |
Narodzenia Pańskiego | ul. Kościelna 2, Jasienica | niedziela g. 13.00 | |
Św. Stanisława | Pl. 3 Maja 17, Postoliska | niedziela g. 15.00 | 04.02 |
Przemienienia Pańskiego | ul. Kościelna 7 Tłuszcz | poniedziałek g. 19.30 | 19.02 |
DEKANAT WOŁOMIŃSKI
Parafia | Adres | Dzień i godzina kursu | Data rozpoczęcia kursu |
MB Nieustającej Pomocy | ul. Willowa 9, Duczki | środa g. 18.30 | 25.09 |
MB Częstochowskiej | ul. Kościelna 54, Wołomin | czwartek g. 19.30 | 04.04, 19.09 |
NMP Matki Kościoła | ul. Słoneczna 5 Ostrówek | niedziela g. 18.00 | 07.01 |
DEKANAT ZIELONKOWSKI
Parafia | Adres | Dzień i godzina kursu | Data rozpoczęcia kursu |
Św. Izydora | Al. J. Piłsudskiego 93, Marki | środa g. 19.00 | 03.01, 11.09 |
MB Częstochowskiej | ul. Jagiellońska 10, Zielonka | piątek g. 19.00 | 23.02, 15.09 |
Zesłania Ducha Świętego | ul. Powstańców 30 Ząbki | sobota g. 17.30 | 02.03, 05.10 |
Miłosierdzia Bożego | ul. 11 Listopada 4 , Ząbki | sobota g. 19.00 | 17.02 |