Diecezja Warszawsko-Praska » Wiosenne rekolekcje KSM 2024

Wiosenne rekolekcje KSM 2024

Od piątku 19 kwietnia do niedzieli 21 kwietnia trwały wiosenne rekolekcje Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Warszawsko-Praskiej. Zgromadziły młodych formujących się w oddziałach działających przy parafiach diecezji warszawsko-praskiej, a także zainteresowanych poznaniem wspólnoty.

Hasłem rekolekcji były słowa św. o. Pio: “Boga nie ma w modlitewnikach, lecz jest w modlitwie. Im więcej się modlimy, tym bardziej wzrasta wiara i znajdujemy Boga”. Spotkanie odbyło się w domu rekolekcyjnym Księży Kombonianów w Warszawie. Rekolekcje poprowadzili ks. Mariusz Zieliński i ks. Michał Dziedzic.

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży jest wspólnotą zrzeszającą młodych w wieku od 14 do 30 lat. Jego misją jest wychowanie świadomych swojej wiary katolików gotowych służyć Kościołowi i społeczeństwu.

Więcej o wspólnocie można dowiedzieć się tutaj.

fot. arch. wspólnoty