Diecezja Warszawsko-Praska » Wielki Post w diecezji – informacje z parafii

Wielki Post w diecezji – informacje z parafii

Za kilka dni Środą Popielcową rozpoczniemy okres Wielkiego Postu. W duchowym przygotowaniu do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego pomocą są rekolekcje i inicjatywy wielkopostne podejmowane w parafiach diecezji warszawsko-praskiej. Pragniemy przygotować wpis na stronie diecezjalnej, w którym będziemy przez cały okres wielkiego postu aktualizować listę propozycji z parafii.

Prosimy księży oraz osoby świeckie, odpowiedzialne za dokumentowanie życia parafii, o przesyłanie informacji na adres [email protected].

Prosimy o przesyłanie informacji wg wzoru:

• informację o rekolekcjach wielkopostnych (termin, rekolekcjonista, godziny Mszy Świętych z nauką, materiały graficzne zapraszające na rekolekcje). Niektóre parafie prowadzą swoje kanały YouTube, na których umieszczają nagrania nauk rekolekcyjnych – będziemy wdzięczni za podzielenie się linkiem ze wspólnotą diecezjalną.
  • zaproszenie do innych wielkopostnych inicjatyw i wydarzeń podejmowanych we wspólnocie parafialnej, wraz z opisem i materiałami graficznymi.

Karolina Błażejczyk
dyrektor biura prasowego