Znajdź Mszę Świętą Dla dziennikarzy Dla księży

Diecezja Warszawsko-Praska » Szkoła Lidera – Skuteczne Działanie Projektu Parafialnego

Szkoła Lidera – Skuteczne Działanie Projektu Parafialnego


Czcigodni Kapłani,
drodzy Młodzi,

Ksiądz Dziekan dekanatu radzymińskiego ks. prał. Stanisław Popis wraz z Wydziałem Duszpasterstwa Młodzieży zapraszają na czwartą edycję cyklu warsztatów „Szkoła Lidera – Skuteczne Działanie Projektu Parafialnego”. Zaproszenie jest skierowane do młodzieży, która pomaga i chce pomagać w duszpasterstwie młodzieży w swoich parafiach i na terenie diecezji.

Szkolenia przeprowadzą wykwalifikowani specjaliści. Będzie to czas na zdobycie konkretnej merytorycznej wiedzy, ale także poznanie innych młodych, którzy również dążą do rozwoju i wspierają swoje umiejętności. To okazja, aby rozwinąć swoje umiejętności i opracować narzędzia, które przysłużą się w celu dalszego rozwoju osobistego jak i nawet w zawodowego.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto zapisać się już dzisiaj.
Zapisy mailowo: [email protected] lub sms/tel. 512 913 429.

Szkolenie odbędzie się w dniach 30 września, 28 października i 18 listopada w parafii Przemienienia Pańskiego w Radzyminie w godz. 10:00-16:00.

Szkolenie złożone jest z 3 części. Tematy 3 modułów obejmują:

Część 1: Poznaj siebie i zyskaj świadomość swoich zasobów i obszarów do rozwoju.

W tej części odkryjecie techniki i narzędzia, które Wam pomogą poznać siebie w głębszym wymiarze. Dzięki temu nabierzecie świadomości swoich mocnych stron i obszarów, które warto rozwijać. Będziecie mogli samodzielnie zgłębić swoje zasoby i odkryć unikalne umiejętności oraz strategie, które mogą stać się podstawą własnego sukcesu.

Część 2: Bądź skuteczny – dowiedz się, jak skutecznie osiągać cele.

W tej części skoncentrujemy się na strategiach i technikach, które ułatwiają osiąganie celów. Poznacie metody organizacji czasu. Dowiecie się, jak zmotywować się do działania i jak sobie radzić z przeciwnościami napotkanymi po drodze. Będzie to nieocenione wsparcie w realizacji marzeń i ambicji.

Część 3: Jak zarządzać projektem? Czyli jak doprowadzić swój pomysł do realizacji – narzędziownik.

W tej części zapoznacie się z narzędziami i strategią skutecznego zarządzania projektami. Poznacie kroki, które należy podjąć, aby przejść od etapu planowania do realizacji swoich pomysłów. Nauczycie się, jak organizować sobie pomoc w zakresie planowania, delegowania zadań, monitorowania postępów i działań, które mogą wystąpić. Dzięki temu staniecie się bardziej pewni w byciu liderem niejednego projektu.

Trenerzy Szkoły Lidera:

Małgorzata Bechler – z wykształcenia pedagog, z pasji trener z zakresu psychoedukacji. Wieloletni nauczyciel, certyfikowany trener programów rekomendowanych z zakresu profilaktyki zachowań ryzykownych dzieci i młodzieży oraz trener rozwoju osobistego. Od 2008 r związana jest z Instytutem Profilaktyki Zintegrowanej. Posiada wieloletnie doświadczenie w szkoleniu kadr pedagogicznych, w pracy z dorosłymi oraz z dziećmi i młodzieżą. Równolegle zajmuje się prowadzeniem działalności w mediach. Jako spiker medialny zapraszana jest jako gość do różnego typu programów telewizyjnych i radiowych, a w Internecie – prowadzi konta w mediach społecznościowych o charakterze edukacyjnym i biznesowym. Prywatnie żona i mama. W czasie wolnym interesuje się człowiekiem, zdrowym stylem życia, i smacznym jedzeniem. Dodatkowo zawodowo jest instruktorem Metod Rozpoznawania Płodności i pracuje w Instytucie Rodziny.

Michał Czerwiński – psychopedagog, trener, terapeuta, mediator, nauczyciel. Ukończył Politechnikę Warszawską i Akademię Humanistyczną w Łodzi na kierunku psychopedagogika i Coaching oraz mediacje pojednawcze na UKSW. Prowadził zajęcia ze studentami z komunikacji interpersonalnej. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z parami jako mediator oraz indywidualnej pracy terapeutycznej. Realizuje i prowadzi różne programy profilaktyczne i psychoedukacyjne. Prywatnie mąż i ojciec 3 synów. Z zamiłowania żeglarz i ratownik.


©copyright - Diecezja Warszawsko-Praska
Strona główna Znajdź Mszę Świętą Dla dziennikarzy Dla księży