Diecezja Warszawsko-Praska » Świąteczny Turniej Piłki Nożnej dla Ministrantów

Świąteczny Turniej Piłki Nożnej dla Ministrantów

Parafia św. Marii Magdaleny w Warszawie zaprasza na „Świąteczny Turniej Piłki Nożnej dla Ministrantów” , który odbędzie się 10.12.2023 r. (niedziela) w Hali Piłkarskiej Polonez przy ul. Łabiszyńskiej 20a (obiekt zadaszony, całoroczny i ogrzewany ze sztuczną trawą . Zagramy na boisku o wymiarach 32m x 27,5 m; Bramka 3m x 1,55 m). Do wzięcia udziału zapraszamy drużyny Ministrantów (klasy IV do VIII) ze wszystkich parafii naszej diecezji.

System gry i najważniejsze informacje:

• Opieka medyczna, profesjonalni sędziowie na każdym meczu.
  • Nagrody (puchary i drobne upominki dla każdego uczestnika).
  • System 5 x 5 (4+1) czas gry, zależny od ilości zgłoszonych drużyn .
  • Do drużyny można zgłosić maksymalnie 8 zawodników – każda zgłoszona drużyna ministrantów musi mieć opiekuna np. księdza/rodzica/trenera itd.
  • Drużyny zgłaszają opiekunowie telefonicznie pod numerem 604-441-141 lub mailowo: [email protected] maksymalnie do 6 grudnia!
  • Mecze będę rozgrywane w niedzielę 10 grudnia od godziny 13:00.
  • Zakończenie turnieju około godziny 16:30.
  • Szczegółowy regulamin i formularz zgłoszenie drużyny w załączeniu.