Diecezja Warszawsko-Praska » Spotkanie Parafialnych Zespołów Synodalnych – tkanie więzi, budowanie wspólnoty

Spotkanie Parafialnych Zespołów Synodalnych – tkanie więzi, budowanie wspólnoty

Drodzy Diecezjanie,
Drodzy Koordynatorzy Parafialnych Zespołów Synodalnych,

zbliża się III spotkanie Parafialnych Zespołów Synodalnych w naszej diecezji. Czytamy 3 część sprawozdania podsumowującego XVI Zwyczajne Zgromadzenie Ogólne Synodu Biskupów.

Zapraszamy wszystkich na spotkanie 16 marca 2024 roku o godz. 9:30 do Parafii św. o. Pio, ul. Fieldorfa 1, 03-984 Warszawa.

Spotkanie ma charakter otwarty i będzie dotyczyło 3 części sprawozdania: TKANIE WIĘZI, BUDOWANIE WSPÓLNOTY (STR. 30-41).

Ufamy, że każdy będzie mógł aktywnie uczestniczyć w przedstawieniu swoich refleksji, a jego głos stanie się ważnym elementem naszego diecezjalnego włączenia się w trwający synod.

Planowane spotkanie będzie trwało do godz. 13.00 i zakończy się wspólnym posiłkiem. Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych, do zobaczenia!

Sekretariat Synodu o synodalności
Diecezji Warszawsko–Praskiej