Diecezja Warszawsko-Praska » Diecezjalna pielgrzymka młodzieży na spotkanie “Together” w Rzymie

Diecezjalna pielgrzymka młodzieży na spotkanie “Together” w Rzymie

Drodzy Księża,
droga młodzieży naszej diecezji,

mamy dla Was super propozycję, otóż w czasie trwającego na całym świecie Synodu o Synodalności, Ojciec Święty Franciszek zaprosił młodzież z całego świata na wspólne czuwanie na pl. św. Piotra w Rzymie. Jest to spotkanie młodych pod hasłem: Together – zgromadzenie Ludu Bożego w dniach 30.09-1.10.2023 r.

Nasza diecezja pragnie zaprosić Was do tego wydarzenia i organizuje diecezjalną pielgrzymkę młodzieży na to wyjątkowe spotkanie w dniach 28.09 – 2.10.2023 r.

Wyruszamy w Warszawy 28.09 odwiedzając Asyż, modląc się przy relikwiach św. Franciszka z Asyżu i bł. Carlo Acutisa. W drodze powrotnej chcemy Was zabrać do Padwy, miejsca związanego z życiem św. Antoniego Padewskiego. Pozostały plan i inne informacje na stronie.

Zapraszamy młodzież 18-35 lat, która chce pogłębić swoją wiarę i doświadczyć piękna wspólnoty młodego Kościoła, zobaczyć piękno naszej kultury i przeżyć spotkanie z Ojcem Świętym.

Całkowity koszt to tylko 650 zł + 20 euro.

Zapisy u ks. Rafała – 509 714 364 lub e-mail: [email protected] do 16.09.2023 r.

Wydarzenie organizowane w naszej diecezji jest przez Wydział Duszpasterstwa Młodzieży Diecezji Warszawsko–Praskiej i Sekretariat Synodu o Synodalności Diecezji Warszawsko–Praskiej.

Serdecznie Was zapraszamy