Diecezja Warszawsko-Praska » Komunikat liturgiczny dotyczący zakończenia diecezjalnego etapu Synodu

Komunikat liturgiczny dotyczący zakończenia diecezjalnego etapu Synodu

Czcigodni Księża,

w środę, 1 czerwca, odbędzie się uroczyste zakończenie diecezjalnego etapu Synodu o synodalności. Msza Święta zostanie odprawiona w Konkatedrze Matki Bożej Zwycięskiej na Kamionku o godzinie 18.

Do koncelebry zapraszamy Księży Dziekanów, Rektora Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Warszawsko-Praskiej – Księdza Tomasza Sztajerwalda, członków Diecezjalnego Zespołu Synodalnego – Księdza Andrzeja Kuflikowskiego i Księdza Rafała Jabłkowskiego oraz Dyrektora Wydziału Duszpasterstwa Młodzieży – Księdza Michała Dziedzica. Pozostali księża uczestniczą we Mszy Świętej w strojach chórowych, zajmując wskazane miejsca w ławkach.

ks. Tomasz Kalinowski
ceremoniarz diecezjalny