Diecezja Warszawsko-Praska » II Kongres Teologii Praktycznej PARAFIA JUTRA

II Kongres Teologii Praktycznej PARAFIA JUTRA

Wielebni Księża Proboszczowie,

Zapraszamy do udziału w II Kongresie Teologii Praktycznej PARAFIA JUTRA, który odbędzie się w Licheniu w dniach 19-21 września 2023 r. Chcemy wspólnie spojrzeć na obecną sytuację polskich parafii, jak też wytyczyć kierunki ich rozwoju w obliczu nowych wyzwań.

W ramach wydarzenia przygotowaliśmy specjalne punkty programu przeznaczone dla proboszczów i ich parafian. Odbędzie się między innymi prezentacja finalistów konkursu organizowanego przez KAI AKTYWNA PARAFIA. Będzie to okazja, by wymienić się spostrzeżeniami i dobrymi praktykami dotyczącymi posługiwania w parafii. Będzie także możliwość wzięcia udziału w pracach grup tematycznych poświęconych różnym aspektom funkcjonowania parafii. Chcemy też razem modlić się w intencji odnowy naszych parafii.

Szczegóły programu oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie: parafiajutra.pl

Rejestracja trwa do 8 IX.

W imieniu organizatorów

Ks. Tomasz Wielebski