Diecezja Warszawsko-Praska » Srebrny przycisk dla Salve NET

Srebrny przycisk dla Salve NET

Internetowy kanał Salve NET w rocznicę beatyfikacji swojego patrona – bł. Ignacego Kłopotowskiego – otrzymał srebrny przycisk – nagrodę dla twórców za 100,000 subskrybentów.

Dzięki zaangażowaniu naszych odbiorców mamy powody do dumy. A treści, które tworzymy na kanale YouTube Salve NET to ciekawe rozmowy na temat życia i wiary. W prezentowanych videoblogach pragniemy, aby nasz odbiorca znalazł kogoś podobnego do siebie i spojrzał z wiarą na historię własnego życia. Osoby, z którymi rozmawiamy doświadczają na co dzień obecności Boga w swoim życiu i chcą z radością podzielić się tym z innymi.

– mówią członkowie redakcji Salve NET

Salve NET działa od 1 października 2018 roku. Jest najmłodszą inicjatywą medialną diecezji warszawsko-praskiej. Od tego czasu na kanale pojawiło się ponad 1500 filmów, w tym: świadectwa wiary, rekolekcje, słowo pasterzy Kościoła.

Obecnie na kanale pojawiają się trzy cykle:

1. Studio świadectw
  2. Ksiądz Bogus wyjaśnia