• To wydarzenie minęło.

Serdecznie zapraszamy dużych i małych na wyjątkowe wydarzenie. W sobotę 28 października odbędzie się Bal Wszystkich Świętych. O godzinie 16:30 w kościele Eucharystia, na którą zapraszamy dzieci i dorosłych przebranych w stroje świętych. Po Eucharystii uroczystym pochodem przejdziemy do szkoły podstawowej przy ulicy Wczasowej, gdzie odbędzie się wspólna zabawa. Uczestnicy Balu prezentujący najciekawsze stroje świętych otrzymają nagrody. Serdecznie prosimy rodziców o pomoc w zorganizowaniu stroju świętego dla swoich pociech.  Zachęcamy również dorosłych, by wcielili się w postacie świętych  i przyłączyli do wspólnej zabawy. Zapisy uczestników  odbywają się w zakrystii. Jeśli ktoś może upiec ciasto.

Data:
28 października 2023
Godzina:
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:

Parafia św. Andrzeja Boboli w Markach (Strugi)
al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 248/252
Marki, mazowieckie 05-270 Poland