• To wydarzenie minęło.

Wędrownicy (organizacja skautowa) z parafii Glinianka i Wiązowna organizują bal Wszystkich Świętych dla wilczków, ich rodzin oraz przyjaciół. Spotykamy się w Malcanowie, ul Kotliny 1, w sobotę 28.10, w godzinach 16-19.00. Zachęcamy każdego uczestnika do przebrania się za osobę uznaną za świętą lub błogosławioną, zapoznania się z jej życiorysem, tak, by móc się przedstawić w kilku zdaniach.
Planujemy wiele wspólnych zabaw integracyjnych, tanecznych a także konkursy i różne kąciki tematyczne ze świętymi np. poszukiwanie zagubionych przedmiotów ze św. Antonim, deszcz róż św. Tereski,
gaszenie pożaru ze św. Florianem, lepienie garnków ze św. Fabianem, zwierzęta św. Franciszka itd.
Do prawdziwego świętowania potrzebne są również smaczne przekąski, więc każda rodzina przyniesie coś dobrego na wspólny stół.

Data:
28 października 2023