Ładowanie Wydarzenia

Diecezja Warszawsko-Praska » Wydarzenia » Wigilia i Pasterki 2023 z udziałem biskupów

Wigilia i Pasterki 2023 z udziałem biskupów

• To wydarzenie minęło.

Zapraszamy do zapoznania się z liturgiami i wydarzeniami z udziałem biskupów z diecezji warszawsko-praskiej w Wigilię oraz w Uroczystość Narodzenia Pańskiego.

W niedzielę, 24 grudnia, w Wigilię Bożego Narodzenia o godzinie 15:30 biskup Romuald Kamiński będzie uczestniczył w spotkaniu wigilijnym osób ubogich i samotnych, organizowanym przez diecezjalną Caritas w Jadalni św. Brata Alberta przy ulicy Grochowskiej.

W nocy, o godzinie 0:00, biskupi będą przewodniczyć Mszom Świętym pasterskim:

• biskup Romuald Kamiński odprawi Mszę Świętą w parafii Matki Bożej Pompejańskiej w Warszawie
  • biskup Jacek Grzybowski będzie przewodniczył Eucharystii w parafii Świętych Apostołów Jana i Pawła w Warszawie

W dniu uroczystości Narodzenia Pańskiego, 25 grudnia, o godzinie 18:00 w Katedrze Warszawsko-Praskiej bp Romuald Kamiński odprawi Mszę Świętą w intencji bpa Stanisława Kędziory w szóstą rocznicę śmierci.

Początek:
24 grudnia 2023 g. 15:30