• To wydarzenie minęło.

VII Nocna Droga Różańcowa odbędzie się w nocy z 6/7 października 2023 r. Rozpocznie się o godz. 21.00 uroczystą Mszą św. w Sanktuarium Ojców Pijarów (Siekierki) w Warszawie, po której uczestnicy wyruszą na pielgrzymi szlak ulicami Warszawy.

Trasa wiedzie z Siekierek na Plac Zbawiciela, na Plac Trzech Krzyży, ulicą Nowy Świat i ul. Królewską na Stare Miasto, ul. Freta na Nowe Miasto, na bulwary wiślane i wzdłuż Wisły do ul. Gwiaździstej, przez lasek Bielański do ul. Dewajtis (UKSW), przez lasek Bielański do mostu Marie Curie-Skłodowskiej (most północny) do kaplicy Matki Bożej Pompejańskiej (ul. Myśliborska).

Trasa to około 23 km.  Zakończenie VII Nocnej Drogi Różańcowej 7 października, ok. godz. 8.00, Mszą św. dziękczynną.

Początek:
6 października 2023 g. 21:00
Koniec:
7 października 2023 g. 08:00
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:

Parafia Matki Bożej Pompejańskiej w Warszawie (Żeraniu)
Myśliborska 28
Warszawa, mazowieckie 03-185 Poland