Ładowanie Wydarzenia

Diecezja Warszawsko-Praska » Wydarzenia » Jesienne rekolekcje dla KSM i osób zainteresowanych wspólnotą

Jesienne rekolekcje dla KSM i osób zainteresowanych wspólnotą

• To wydarzenie minęło.

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zaprasza na jesienne rekolekcje 2022. Są one obowiązkowe dla młodych formujących się w oddziałach KSM w parafiach diecezji warszawsko-praskiej, ale zaproszeni są również wszyscy chętni młodzi i księża pragnący lepiej poznać tę wspólnotę lub planujący w przyszłości założyć oddział w swojej parafii.

Hasłem rekolekcji są słowa św. o Pio: “Pamiętajcie, że nie jesteśmy z tej ziemi. Mamy tu misję do spełnienia: zbawienie duszy i danie wszystkim dobrego przykładu”.

W rekolekcjach w sposób szczególny chcemy przyzywać Ducha Świętego, by to On wskazywał drogę rozwoju wspólnoty i każdego indywidualnie, dlatego rekolekcje poprowadzą ks. Łukasz Turek – koordynator Odnowy w Duchu Świętym Diecezji Warszawsko-Praskiej oraz s. Tomasza Potrzebowska CSC.

Rekolekcje odbędą się w dniach 14-16 października 2022 roku w Sulejówku u Sióstr Służebnic Ducha Świętego ( ul. Wspólna 45).

Szczegółowy plan:

19.00 – kolacja
20.00 – konferencja 1

8.00 – śniadanie
9.00 – modlitwa
10.00 – konferencja 2
11.30 – przerwa
12.00 – konferencja 3
13.30 – obiad
15.00 – modlitwa
15.30 – konferencja 4
17.00 – kolacja
18.00 – Eucharystia
19.00 modlitwa o wylanie Ducha Świętego i Adoracja przed Najświętszym Sakramentem

8:30 – Msza Święta
po Mszy wspólne śniadanie i czas na integrację oraz spotkanie z Zarządem Diecezjalnym

KSMowiczów prosimy o zapisy przez platfomę: www.platforma.ksm.org.pl, osoby nie należące do żadnego z oddziałów mailowo na adres [email protected].

Początek:
14 października 2022 g. 19:00