Diecezja Warszawsko-Praska » Rodzina » Spotkania formacyjne

Spotkania formacyjne

9 grudnia (sobota), godz. 14.00, adwentowe spotkanie w parafii Świętej Rodziny, ul. Rozwadowska 9/11

14.30 adoracja
15.00 Eucharystia
16.00 konferencja “Kryzys emocjonalny, kryzys samobójczy. Jak rozpoznać i udzielić pomocy?

Prowadzący ks. Tomasz Trzaska –  suicydolog, członek Biura ds. Zapobiegania Zachowaniom Samobójczym IPiN w Warszawie, pracownik Instytutu Pamięci Narodowej, kapelan Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL.

10 stycznia (środa), godz. 18.00, spotkanie opłatkowe duszpasterstwa rodzin w katedrze warszawsko-praskiej

18.00 Eucharystia pod przewodnictwem bpa Romualda Kamińskiego, po niej dzielenie się opłatkiem w podziemiach katedry. Po tym możliwość zwiedzenia wystawy „Namalować katolicyzm od nowa” poświęcona jest pierwszej tajemnicy radosnej różańca świętego.