Ładowanie Wydarzenia

Diecezja Warszawsko-Praska » Wydarzenia » Peregrynacja relikwii błogosławionej Rodziny Ulmów, dekanaty Mińsk Maz. – Narodzenia NMP, Mińsk Maz. – św. Antoniego, stanisławowski i siennicki

• To wydarzenie minęło.

W dniach 11-18 maja 2024 roku w naszej diecezji peregrynować będą relikwie błogosławionej Rodziny Ulmów. Poniżej plan ogólny tygodnia oraz szczegółowy dla poszczególnych dekanatów. Zapraszamy do wspólnej modlitwy i dziękczynienia za dar beatyfikacji bł. rodziny Ulmów.

14 maja

18:40: oczekiwanie na relikwie podczas śpiewu Litanii Loretańskiej przed kościołem i przyjęcie relikwii w parafii św. Antoniego w Mińsku Mazowieckim.

19:00: Msza Święta z błogosławieństwem relikwiami rodzin z dziećmi, rodzin oczekujących dzieci, małżeństw pragnących potomstwa, Apel Jasnogórski i program artystyczny.

23:00: przeniesienie relikwii do kaplicy Najświętszego Serca Pana Jezusa, modlitwa różańcowa (część radosna)

15 maja

3:00: modlitwa różańcowa (część bolesna)

7:00: Msza Święta parafialna