Diecezja Warszawsko-Praska » Zaproszenie na spotkanie synodalne – Liturgia, dogmatyka, moralność

Zaproszenie na spotkanie synodalne – Liturgia, dogmatyka, moralność

Drodzy Diecezjanie,
Drodzy członkowie Parafialnych Zespołów Synodalnych,

zapraszamy na kolejne spotkanie Parafialnych Zespołów Synodalnych w naszej diecezji – 8 czerwca 2024 roku o godz. 9:30 do Parafii św. o. Pio, ul. Fieldorfa 1, 03-984 Warszawa.

W czasie spotkania podsumujemy nasze refleksje o dokumencie KOŚCIÓŁ SYNODALNY W MISJII.

Będziemy rozmawiać na temat katechezy parafialnej – LITURGIA-DOGMATYKA-MORALNOŚĆ i odbędzie się praca w małych grupach.

Spotkanie zakończy się około godz. 12.30-13.00 gorącym posiłkiem.

Zapraszamy serdecznie – spotkanie ma charakter otwarty – zapraszamy kapłanów, siostry zakonne, katechetów, członków zespołów synodalnych i liderów wspólnot, chcemy poważnie zastanowić się nad programem duszpasterskim dla naszych parafii.

Sekretariat Synodu o synodalności
Diecezji Warszawsko–Praskiej