Znajdź Mszę Świętą Dla dziennikarzy Dla księży
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

 

Zapraszamy 25 czerwca 2022 roku,
do Domu św. Faustyny w Ostrówku,
na Zanurzenie w Słowo „Chodź i zobacz”.

Zanurzenie w Słowo jest konkretną propozycją dla tych, którzy chcą się dać poprowadzić Słowu Boga przy pomocy podpowiedzi do osobistej modlitwy, które poprowadzi s. Rachela Waszkiewicz ze Zgromadzenia Sióstr Jezusa Miłosiernego.

A to wszystko po to, by doświadczyć dzięki Słowu Boga Jego bliskiej obecności, i od Niego zaczerpnąć to, za czym tęsknią nasze serca. Wystarczy zaryzykować czas i przyjechać na Zanurzenie z odrobiną zaufania i otwartości na łaskę Pana. Słowo Boże może wówczas stać się miejscem Twojego osobistego spotkania z Jezusem, tak jak to się wydarzyło w życiu uczniów Jana Chrzciciela, gdy usłyszeli od niego, że Jezus jest „Barankiem Bożym, który gładzi grzechy świata”, wtedy „poszli za Jezusem”. I Ty możesz wziąć udział w wielkiej przygodzie życia podążając za tym, co mówi Chrystus. Wystarczy przyjechać, usiąść i słuchać, gdyż On ma „słowa życia wiecznego”, a poprowadzi Cię jeszcze dalej – ku sobie i Ojcu.

Na Zanurzenie w Słowo zapraszamy osoby, które czują się gotowe, by wejść w dialog ze Słowem Boga i uczyć się rozmowy z Panem. Na dniu skupienia obowiązuje ścisłe milczenie, czyli należy wyłączyć telefon i od porannego wprowadzenia do modlitwy, aż do wieczora nie należy z nikim rozmawiać. Jest to decyzja serca, by ten czas oddać Panu i trwać w Jego Słowie. Robimy to, by nasz słuch serca uwrażliwił się bardziej na głos Boga, gdyż On upodobał sobie mówić do nas, przede wszystkim w ciszy. Naszej drodze będą towarzyszyły wprowadzania do poszczególnych momentów modlitwy. W rytm dnia są wpisane posiłki (obiad i kolacja), czas na spacer, spowiedź, adoracja i Msza św. Nasze spotkanie zaczynamy o godz. 9.00, a kończymy o 20.00.

Więcej informacji organizacyjnych znajduje się na stronie internetowej Dom św. Faustyny.

Zapraszamy serdecznie!

Szczegóły

Data:
25 czerwca 2022
Godzina:
09:00 - 20:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, ,

Nadchodzące wydarzenia

18 czerwca g. 10:00

Translokaty 2024

18 czerwca g. 18:00

Bierzmowanie w Markach

19 czerwca g. 12:00

Bierzmowanie w Kuflewie

©copyright - Diecezja Warszawsko-Praska
Strona główna Znajdź Mszę Świętą Dla dziennikarzy Dla księży