• To wydarzenie minęło.

Ten kurs jest dla wszystkich zakochanych. Nie musicie być zaręczeni i planować ze sobą całego życia. Przyjdźcie, jeśli chcecie się lepiej poznać. Jeśli chcecie przegadać wiele życiowych kwestii, które mogą wpłynąć na wasze decyzje.

A jeżeli szukacie kursu dla narzeczonych, to też dobrze trafiliście. Jeżeli zależy Wam na czymś więcej, niż tylko “odbębnieniu” katechez przedmałżeńskich, jeżeli naprawdę zależy Wam na Waszej relacji i chcecie ją mądrze i dobrze budować, ten kurs jest dla Was. Nie sprawi (niestety) “magicznie”, że będziecie szczęśliwym małżeństwem, ale na pewno da Wam solidne podstawy, nauczy – w jaki sposób budować – dzień po dniu – trwałe małżeństwo, kochającą się, szczęśliwą rodzinę.

Porozmawiamy na pewno o różnicach między kobietami a mężczyznami i wynikających z tego wyzwaniach dla małżeństwa, o budowaniu relacji małżeńskiej, relacji z najbliższymi i przyjaciółmi, relacji z teściami i rodzicami. Będziemy mówić jak zmienia się nasz świat, gdy zostajemy rodzicami. Nie zabraknie też rozmowy o małżeńskim współżyciu. Zastanowimy się, jak  zarządzać finansami w małżeństwie, jak dbać o wolny, wspólny czas. I o tym, że Bóg bardzo chce nam pomóc i dba o nasze małżeństwo. To główne, choć nie wszystkie zagadnienia z naszych spotkań.

Tak, ten kurs będzie bardziej czasochłonny niż zwykłe 10 katechez, będzie wymagał od Was więcej pracy, ale bez wspólnej pracy, wspólnego działania nie da się zbudować nic trwałego…

Jeśli chcesz dołączyć to zapisz się: https://app.evenea.pl/event/zakochanikurs/

lub napisz wiadomość: [email protected]

Marzena i Tomek Kaczorowscy