Ładowanie Wydarzenia

Diecezja Warszawsko-Praska » Wydarzenia » XXXIX Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę

XXXIX Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę

• To wydarzenie minęło.

Serdecznie zapraszamy na ogólnopolską pielgrzymkę małżeństw i rodzin. Pielgrzymka odbędzie w dniach 23-24 września 2023 roku w Częstochowie. Szczegółowy plan znajduje się na plakacie.
Tegoroczna pielgrzymka będzie powiązana z beatyfikacją rodziny Ulmów. W związku z tym konferencję o przyszłych błogosławionych wygłosi postulator procesu beatyfikacyjnego ks. dr Witold Burda. Niedzielnej Eucharystii przewodniczyć będzie arcybiskup przemyski Adam Szal. Tego dnia rozpocznie się peregrynacja relikwii rodziny Ulmów po polskich diecezjach. W naszej diecezji relikwie będą w dniach 11-18.05.2024 r.

Zachęcamy do ogłoszenia tej informacji w swoich parafiach i zaproszenia rodzin do udziału w pielgrzymce.

ks. Robert Wielądek
dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Rodzin