Znajdź Mszę Świętą Dla dziennikarzy Dla księży
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Ogólnopolska Inicjatywa Ewangelizacyjna Przystanek Jezus 2022 odbędzie się w Czaplinku w Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej w dniach 1- 7 sierpnia 2022 r.

W ubiegłym roku blisko 150 ewangelizatorów dzieliło się doświadczeniem spotkania z żywym Bogiem i jego przemieniającą miłością z uczestnikami Festiwalu Pol’and’Rock (dawniej Woodstock). Dzięki temu mogliśmy usłyszeć wiele poruszających świadectw młodych, którzy podczas wakacyjnej zabawy na festiwalu zostali zaskoczeni przez Boga spotkaniem, które wniosło w ich życie światło i radość. W tym roku chcemy kontynuować to doświadczenie, dlatego zapraszamy – dołączcie do nas, by podzielić się doświadczeniu życia z  Jezusem.

Podczas rekolekcji prowadzonych przez ks. Michała Olszewskiego SCJ towarzyszyć będzie Słowo: „Wszyscy jesteśmy braćmi” (por. Mt 23, 8), które odczytujemy w kontekście tego, co dzieje się w Kościele, ale także za naszą wschodnią granicą. Pragniemy okazać się braćmi dla tych, którzy Boga nie nazywają swoim Ojcem, a o Kościele nie potrafią już myśleć jak o kochającej Matce. Towarzysząc im, będziemy szukać tego, co nas łączy, by poprzez dobre relacje i bycie blisko nich pomóc im zbliżyć się do Tego, który jest źródłem wszelkiego braterstwa.

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia oraz formularz zapisów znajdują się na stronie: https://www.przystanekjezus.pl/wez-udzial-w-ewangelizacji-na-pj-2021/9333/

Dzieło można wspomóc modlitwą oraz finansowo: https://zrzutka.pl/kt5bm8

Organizatorem wydarzenia jest Katolickie Stowarzyszenie w służbie Nowej Ewangelizacji – Wspólnota św. Tymoteusza z Archidiecezji Łódzkiej. Tegoroczny Przystanek Jezus zyskał patronat Zespołu KEP ds. Nowej Ewangelizacji oraz aprobatę ordynariusza miejsca bp. Edwarda Dajczaka.

 

Szczegóły

Początek:
1 sierpnia 2022
Koniec:
7 sierpnia 2022
Kategorie Wydarzenie:
, ,

Miejsce wydarzenia

Czaplinek
Czaplinek, mazowieckie 78-550 Poland + Google Map

Nadchodzące wydarzenia

25 kwietnia g. 18:00

Bierzmowanie w Markach

26 kwietnia g. 18:00

Bierzmowanie w Zielonce

27 kwietnia g. 09:30

XII Pielgrzymka Żywego Różańca Diecezji Warszawsko-Praskiej

©copyright - Diecezja Warszawsko-Praska
Strona główna Znajdź Mszę Świętą Dla dziennikarzy Dla księży