Ładowanie Wydarzenia

Z radością zapraszamy wszystkich wiernych naszej diecezji na kolejną edycję pikniku rodzinnego Spacer z Jezusem, który odbędzie się w niedzielę, 19 maja 2024 roku w parku nad Balatonem w Warszawie. Piknik ten jest wyjątkową okazją do wspólnego radosnego przeżywania naszej wiary, dzielenia się świadectwem i umacniania więzi rodzinnych. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął biskup Romuald Kamiński.

Asia, jedna z organizatorek wydarzenia, podkreśla, że piknik jest nie tylko czasem zabawy, ale także przestrzenią dla rodzin z dziećmi, by mogły zaświadczyć o radości swojej wiary: Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję pikniku Spacer z Jezusem, która odbędzie się 19 maja. To wyjątkowa okazja, aby w rodzinnej atmosferze świętować ten dzień dzieląc się wiarą i radością. Nie przegapcie szansy na wspólną zabawę i odnowienie swojej relacji z Bogiem!

Michał, wolontariusz zaangażowany w przygotowania, dodaje: Pamiętam, jak w zeszłym roku, każdy uśmiech i każda rozmowa były świadectwem miłości Jezusa. W tym roku znów dołączę do zespołu wolontariuszy, aby służyć radością i pysznymi przekąskami. Zapraszam wszystkich, aby doświadczyć tej wyjątkowej atmosfery!

Piknik “Spacer z Jezusem” to nie tylko czas zabawy, ale także okazja do usłyszenia świadectwa, czego Bóg dokonuje w życiu wierzących. To idealna okazja, by spędzić miły czas w rodzinnej atmosferze, jednocześnie umacniając swoją wiarę.

Wśród atrakcji, które organizatorzy przygotowali na piknik Spacer z Jezusem, znajdą się gry z nagrodami dla najmłodszych, pyszna wata cukrowa i corn dogi, a także animacje z chustą i chodzenie na szczudłach. Dzieci będą miały okazję zrobić sobie zdjęcie z żywymi maskotkami oraz otrzymać figurki z balonów. Wydarzenie zakończy wspólna modlitwa, którą poprowadzą członkowie zaangażowanych wspólnot.

Pomysłodawcami i głównymi organizatorami pikniku są Wspólnota Pocieszyciele Maryi spotykająca się w parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Warszawie oraz Fundacja Jednym Sercem.

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które każdego roku przyciąga liczne rodziny, pragnące wspólnie przeżywać radość z bycia częścią Kościoła.

ks. Robert Wielądek
dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Rodzin