Ładowanie Wydarzenia

Diecezja Warszawsko-Praska » Wydarzenia » Napełniać życie Miłosierdziem: Warsztaty – Stworzeni do relacji, czyli praktycznie o budowaniu więzi.

• To wydarzenie minęło.

Na warsztaty Stworzeni do relacji, czyli praktycznie o budowaniu więzi zapraszają: Emilian Walędzik – psycholog i s. Rachela Waszkiewicz – pedagog.

W warsztatach mogą wziąć udział osoby dorosłe, które są zainteresowane rozwojem własnych umiejętności w budowaniu bliskich relacji. Może to być dla wielu osób szansą, by lepiej poznać siebie i spotkać się ze sobą w bezpiecznych warunkach oraz zdobyć nowe doświadczenie w relacji z innymi, by też lepiej siebie i innych rozumieć.

Jeśli chcesz wziąć udział w zajęciach konieczna jest postawa otwartości na osobiste zaangażowanie się w kontakt z innymi uczestnikami warsztatu. Przyjdź z otwartością na emocjonalną przygodę i naukę o sobie samym. Będziesz mógł/mogła się dowiedzieć, co Ci pomaga a co utrudnia budowanie dobrych więzi, a wówczas stanie się to kluczem do Twego osobistego rozwoju.

Praca warsztatowa nie będzie mediacją ani psychoterapią. Nie będzie to rozwiązywanie personalnych problemów ani analiza swoich życiowych historii. To będzie warsztat praktyczny, by przyjrzeć się swojemu istnieniu i tworzeniu więzi.

Nie zabieraj ze sobą nikogo z kim jesteś w konflikcie. Możliwe, że łatwiej będzie Ci korzystać z tego warsztatu, jeżeli nie będzie wśród uczestników bliskich Ci osób.

Informacje organizacyjne:

• warsztaty odbędą się w sobotę, 19 lutego:
    • rejestracja o godzinie 8.30
    • zakończenie o godz. 20.00
    • nie jest przewidziana Msza Święta
  • koszt całkowity zajęć wraz z dwoma posiłkami wynosi: 200 zł
  • zapisy:[email protected] Przy zapisie prosimy o podanie imienia i nazwiska, rok urodzenia, miejscowości i adresu e-mail
  • po otrzymaniu potwierdzenia zapisu, poprosimy o wpłatę bezzwrotnej zaliczki w wysokości 100 zł na nasze konto w ciągu 5-ciu dni roboczych z dopiskiem nazwy warsztatów: „Stworzeni do relacji”. Zaliczki należy wysyłać na nr konta: Zgromadzenie Sióstr Jezusa Miłosiernego 88 1600 1462 1817 7333 6000 0008
  • telefon info: 730 153 707

Więcej informacji na stronie Domu.

Data:
19 lutego 2022