Ładowanie Wydarzenia

Diecezja Warszawsko-Praska » Wydarzenia » Msza Święta w intencji zmarłych pacjentów hospicjum domowego i hospicjum perinatalnego Fundacji Warszawskie Hospicjum dla Dzieci

• To wydarzenie minęło.

6 listopada 2022 r. o godzinie 15.00, w Konkatedrze Matki Boskiej Zwycięskiej w Warszawie na Kamionku, celebrowana będzie msza święta w intencji zmarłych pacjentów hospicjum domowego i hospicjum perinatalnego Fundacji Warszawskie Hospicjum dla Dzieci. Mszę odprawi, z towarzyszeniem byłych kapelanów hospicjum, obecny  kapelan hospicjum, ks. Wojciech Pieniak. W mszy wezmą udział rodziny zmarłych pacjentów oraz pracownicy i przyjaciele Fundacji Warszawskie Hospicjum dla Dzieci (www.hospicjum.waw.pl).

Msza w intencji zmarłych pacjentów odprawiana jest każdego roku, w pierwszą niedzielę po Wspomnieniu Wszystkich Wiernych Zmarłych. Gromadzi liczne grono rodzin, które były pod opieką Warszawskiego Hospicjum dla Dzieci oraz Warszawskiego Hospicjum Perinatalnego.

Data:
6 listopada 2022