Ładowanie Wydarzenia

29 czerwca w parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła odpust parafialny. Msze Święte w tym dniu będą sprawowane o godz. 7.00, 9.00. 11.00 i 18.00. Mszy św. o godz. 11.00 będzie przewodniczył bp Jacek Grzybowski, który poświęci obraz Jezusa Miłosiernego. Po Eucharystii wspólne świętowanie – grochówka, grill, pajdy chleba ze smalcem i ciasto. Wśród atrakcji znajdą się również kiermasz wartościowych książek, zamek dmuchany dla dzieci oraz przedstawienie. O godz. 13.30 Teatr Kwatera z Warszawy zagra spektakl pt. „Piotruś i hela w Krainie emocji”. Przedstawienia jest uniwersalne i adresowane dla maluchów od 4 lat w górę. W przygotowaniu wydarzenia biorą udział wszystkie wspólnoty parafialne we współpracy z Kołem Gospodyń Miodziolesin i Liceum Mundurowym. Dochód z ofiar zostanie przeznaczony na utworzenie specjalnego funduszu w naszej parafii na działalność ewangelizacyjną wśród młodzieży.

Data:
Godzina: