Znajdź Mszę Świętą Dla dziennikarzy Dla księży
Ładowanie Wydarzenia

Diecezja Warszawsko-Praska » Wydarzenia » Marsz dla Życia i Rodziny “Dzieci przyszłością Polski”

Marsz dla Życia i Rodziny “Dzieci przyszłością Polski”

  • To wydarzenie minęło.

18 czerwca, ulicami Warszawy przejdzie Narodowy Marsz dla Życia i Rodziny. To kolejna edycja tego afirmującego życie i rodzinę wydarzenia, któremu w tym roku towarzyszy hasło „Dzieci przyszłością Polski”. 

Marsze dla Życia i Rodziny już dawno na stałe zagościły w kalendarzu prorodzinnych imprez, gromadzących dziesiątki tysięcy uczestników w wielu miastach Polski. Główny organizator i koordynator przedsięwzięcia – Centrum Życia i Rodziny – zaprasza na tegoroczną edycję Narodowego Marszu dla Życia i Rodziny, który będzie przebiegał pod hasłem „Dzieci przyszłością Polski”. Wydarzenie rozpocznie się 18 czerwca o godz. 11:00 na Placu Zamkowym w Warszawie.

Narodowy Marsz dla Życia i Rodziny jest inicjatywą społeczną organizowaną przez Centrum Życia i Rodziny. Organizacja wydarzenia ogólnopolskiego jak również koordynacja blisko 80 lokalnych Marszów, są pokrywane z dobrowolnych darowizn Darczyńców.

Wszystkie pozostałe szczegóły oraz informacje dotyczące wydarzenia znajdują się na stronach www.czir.org oraz www.marsz.org.

Szczegóły

Data:
18 czerwca
Godzina:
11:00 - 14:30
Kategorie Wydarzenie:
, ,
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

mazowieckie Poland + Google Map
©copyright - Diecezja Warszawsko-Praska
Strona główna Znajdź Mszę Świętą Dla dziennikarzy Dla księży