Ładowanie Wydarzenia

Diecezja Warszawsko-Praska » Wydarzenia » II Wawerski Turniej Piłkarski w Piłkarzyki Stołowe

II Wawerski Turniej Piłkarski w Piłkarzyki Stołowe

• To wydarzenie minęło.

Parafia Matki Bożej Dobrej Rady w Miedzeszynie we współpracy z Urzędem Dzielnicy Warszawa-Wawer i Dekanatem Anińskim zapraszają na II Wawerski Turniej Piłkarski w Piłkarzyki Stołowe, który odbędzie się w sobotę 17 czerwca od godz. 10.00 w parafii Matki Bożej Dobrej Rady w Warszawie-Miedzeszynie.

Zaproszenie skierowane jest przede wszystkim do dzieci, młodzieży i dorosłych należących do przykościelnych grup parafialnych. Uczestnicy mogą wziąć udział w Turnieju w jednej z pięciu kategorii: ojcowie z synami, matki z córkami, chłopcy w wieku 9-12 lat, chłopcy w wieku 13-15 lat i chłopcy w wieku 16-19 lat.

Do zdobycia puchary i inne cenne nagrody. Zapisy we wszystkich parafiach należących do Dekanatu Anińskiego.

Data:
17 czerwca 2023
Godzina:
Kategorie Wydarzenie:
, ,
Wydarzenie Tagi:

Parafia Matki Bożej Dobrej Rady w Warszawie (Miedzeszyn)
Szafirowa 58
Warszawa, mazowieckie 04-954