Ładowanie Wydarzenia

Diecezja Warszawsko-Praska » Wydarzenia » Diecezjalne obchody Uroczystości Wszystkich Świętych

Diecezjalne obchody Uroczystości Wszystkich Świętych

• To wydarzenie minęło.

Diecezjalne obchody Uroczystości Wszystkich Świętych odbędą się w tym roku na trzech cmentarzach.

• Biskup Warszawsko-Praski Romuald Kamiński odprawi Mszę Świętą o godzinie 12:00 w drewnianym kościele na Cmentarzu Bródzieńskim

• Biskup pomocniczy Jacek Grzybowski odprawi Mszę Świętą o godzinie 12:00 na Cmentarzu Bohaterów Bitwy Warszawskiej 1920 r. („Nowy” Cmentarz) w Radzyminie

• Ksiądz kan. Maciej Miętek, kanclerz kurii warszawsko-praskiej odprawi Mszę Świętą o godzinie 11:00 w kaplicy pw. Miłosierdzia Bożego na Cmentarzu w Marysinie Wawerskim.

Informujemy również, że krypta z grobem ks. abpa Henryka Hosera w podziemiach katedry warszawsko-praskiej będzie otwarta 1 i 2 listopada w godz. 9.00 – 16.00  (wejście na teren przez bramę od ulicy Florianśkiej i zejście do krypty od strony kancelarii).

Data:
1 listopada 2022