Ładowanie Wydarzenia

Diecezja Warszawsko-Praska » Wydarzenia » Bal Wszystkich Świętych w Sulejówku-Miłośnie

Bal Wszystkich Świętych w Sulejówku-Miłośnie

• To wydarzenie minęło.

BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH w SULEJÓWKU-MIŁOŚNIE

Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież wraz z rodzicami na uroczyste obchody wigilii Wszystkich Świętych. We wtorek 31 października 2023 r. o godz. 18:00 rozpoczniemy nasze spotkanie w kościele od Mszy Świętej, a następnie, o godz. 19:00 rozpoczniemy zabawę w sali rekreacyjno-sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego (ul. Głowackiego 47). Zadaniem każdego uczestnika będzie przebrać się za wybranego świętego. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, zabawę prowadzić będzie wodzirej z pomocą animatorów. W programie przewidziane są gry, zabawy, konkursy z nagrodami oraz fontanna czekoladowa. Zakończenie zaplanowane jest na godz. 21:30.

Szczegółowy program wydarzenia (organizatorzy zastrzegają możliwość zmiany):
Kościół parafii Przemienienia Pańskiego w Sulejówku-Miłośnie (ul. Armii Krajowej 34):
18:00 – Msza Święta

Sala rekreacyjna Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Sulejówku (ul. Głowackiego 47):
19:00 – Powitanie i uroczyste rozpoczęcie polonezem
19:15 – Tańce lednickie, konkurs na najlepszy strój świętego/świetej
19:45 – rozstrzygnięcie konkursu szkolno-parafialnego na portret świętego, wręczenie nagród
20:00 – zabawy animacyjne, pociąg pokoju na krańce świata
20:30 – tańce współczesne, loteria pocztówkowa
21:00 – błogosławieństwo, apel jasnogórski i fontanna czekoladowa, tańce i zabawy
21:30 – zakończenie balu

Data: