Diecezja Warszawsko-Praska » Rozdanie nagród w diecezjalnych konkursach katechetycznych

Rozdanie nagród w diecezjalnych konkursach katechetycznych

We wtorek, 4 czerwca br. w auli kurialnej laureaci konkursów diecezjalnych „Mój nauczyciel religii” oraz „Mój nauczyciel wiary” odebrali nagrody i wyróżnienia. Do zmagań przystąpić mogli uczniowie uczęszczający na lekcje religii.

W klasach 0-III oraz IV-V zadanie konkursowe polegało na plastycznym przedstawieniu nauczyciela religii, zaś w klasach VI – VIII na przeprowadzeniu wywiadu z osobą, która uczestnikowi konkursu przekazała wiarę.

Spośród wielu prac komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców oraz przyznała wyróżnienia. Nagrody dla laureatów ufundowali: Ks. bp Romuald Kamiński, ks. bp Jacek Grzybowski oraz ks. Krzysztof Cyliński, proboszcz Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Warszawie.

Laureatom serdecznie gratulujemy, a sponsorom dziękujemy za okazaną pomoc.

Wydział Nauki Katolickiej

fot. Karolina Błażejczyk