Spotkanie z bł. Hanną Chrzanowską

Parafia św. Wojciecha BM w Wiązownie Kościelna 65, Wiązowna, Poland

W przeddzień 121. rocznicy chrztu bł. Hanny Chrzanowskiej w parafii w Wiązownie odbędzie się spotkanie biskupa Romualda Kamińskiego z chorymi, opiekunami medycznymi, pielęgniarkami, pracownikami Służby Zdrowia, pielgrzymami i parafianami. Rozpocznie się Mszą św. o godz. 11.00 Po Mszy św. przewidziany jest poczęstunek. Zapraszamy Wszystkich czcicieli bł. Hanny Chrzanowskiej.

Msza Święta podczas pielgrzymki pielęgniarek do Wiązowny

Parafia św. Wojciecha BM w Wiązownie Kościelna 65, Wiązowna, Poland

Biskup Romuald Kamiński będzie przewodniczył Mszy Świętej w parafii św. Wojciecha w Wiązownie, dokąd przybędą z pielgrzymką pielęgniarki.

Bierzmowanie w Wiązownie

Parafia św. Wojciecha BM w Wiązownie Kościelna 65, Wiązowna, Poland

Podczas Mszy Świętej biskup Romuald Kamiński udzieli młodzieży sakramentu bierzmowania.

Bierzmowanie w Wiązownie

Msza Święta z okazji 119. rocznicy chrztu bł. Hanny Chrzanowskiej

Parafia św. Wojciecha BM w Wiązownie Kościelna 65, Wiązowna, Poland

Kontynuując kilkuletnią tradycję spotkań w parafii św. Wojciecha BM w Wiązownej – miejscu Chrztu świętego bł. Hanny Chrzanowskiej, informujemy, że kolejne z nich odbędzie się w czwartek, 23 czerwca br. Rozpoczniemy o godzinie 14.00, Eucharystią pod przewodnictwem bpa Romualda Kamińskiego, Przewodniczącego Zespołu Konferencji Episkopatu Polski ds. Służby Zdrowia; następnie - część integracyjna oraz inne elementy […]