Odpust u św. Wacława

Parafia św. Wacława w Warszawie (Gocławek) Korkowa 27, Warszawa, mazowieckie, Poland

28 września w (czwartek) w dniu odpustu parafialnego na spotkanie z osobami Środowisk Twórczych o godzinie 17.00 przybędzie Ksiądz Biskup Romuald Kamiński. Po spotkaniu o godzinie 18.00 przewodniczyć będzie Mszy świętej odpustowej z procesją eucharystyczną. Z okazji uroczystości św. Wacława w niedzielę 1 października odbędzie się festyn parafialny.

Spotkanie Duszpasterstwa Środowisk Twórczych

Duszpasterstwo Środowisk Twórczych zaprasza na kolejne spotkanie - 8 lutego o godz. 18:00 w parafii św. Wacława w Warszawie. Na początku odprawiona zostanie Msza Święta, a następnie odbędzie się spotkanie wspólnotowe.

Bierzmowanie na Gocławku

Podczas Mszy Świętej biskup Romuald Kamiński udzieli młodzieży sakramentu bierzmowania.