Bal Świętych u św. Szczepana

Parafia św. Szczepana Pierwszego Męczennika w Warszawie (Lewandów) ul. Głębocka 74, Warszawa, mazowieckie, Poland

Dzieci i młodzież zapraszamy na Bal Świętych we wtorek 31 października. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 18.00, następnie odbędzie się pochód wszystkich świętych a później zabawa w domu parafialnym. Przebieramy się za wybranego przez siebie świętego.

Orszak Trzech Króli na Białołęce – Lewandów

Serdecznie zapraszamy na Orszak Trzech Króli. 11.00 MSZA ŚWIĘTA 11.30 JASEŁKA W WYKONANIU BIELANEK I MINISTRANTÓW 12.00 ORSZAK TRZECH KRÓLI ULICAMI PARAFII, PRZEMARSZ KONII, POKAZ SZTUCZNYCH OGNII I WIELE INNYCH ATRAKCJI

Msza Święta w Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

W Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi biskup Romuald Kamiński będzie sprawował Mszę Świętą w parafii św. Szczepana Pierwszego Męczennika w Warszawie. Podczas Eucharystii zostaną wprowadzone do kościoła relikwie bł. Carlo Acutisa. Do modlitwy zaproszone są szczególnie rodziny z dziećmi oraz młodzież. Błogosławiony Carlo jest patronem młodych i wzorem świętości na dzisiejsze czasy.

Bal Wszystkich Świętych “Święci są OK!”

W poniedziałek 31 października o godz. 17;30 odbędzie się Bal Wszystkich Świętych “Święci są OK!”. Na początek zostanie odmówiony różaniec o godz. 17:30, następnie Msza Święta, marsz ulicami parafii oraz bal.

Bierzmowanie w parafii św. Szczepana

Podczas Mszy Świętej bp Jacek Grzybowski udzieli młodzieży sakramentu bierzmowania.