Noc Świętych u św. Mateusza

Parafia św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty w Warszawie (Białołęka) Ostródzka 172, Warszawa, mazowieckie, Poland

Noc Świętych odbędzie się 31 października od godz. 21:00 do 00:00. W uroczystej procesji będziemy nieść 38 Świętych i Błogosławionych. Przebieg nabożeństwa: Liturgia Słowa, Homilia wygłoszona przez proboszcza ojca Przemysława Śliwińskiego CP, obrzęd namaszczenia olejem z Ziemi Świętej, Komunia Święta, uwielbienie Boga modlitwą i śpiewam podczas adoracji Najświętszego Sakramentu oraz indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.

Noc Świętych

31 października w godz. 21:00-0:00 odbędzie się Noc Świętych. Przebieg nabożeństwa: Liturgia Słowa połączona z namaszczeniem olejem, komunia św. i procesja z relikwiami świętych oraz adoracja Najświętszego Sakramentu. Po wszystkim zapraszamy na agapę.