III Parafialny Bal „Święci z Nieba ściągnięci”

Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Warszawie (Anin) Rzeźbiarska 46, Warszawa, mazowieckie, Poland

W niedzielę 29 października odbędzie się III Parafialny Bal „Święci z Nieba ściągnięci”. Zapraszamy dzieci na Mszę Świętą o godz. 11:30 w stroju wybranego świętego. Na początku Mszy pójdziemy w uroczystej procesji śpiewając litanię do wszystkich świętych. Po Mszy Świętej odbędzie się wspólne zdjęcie przed ołtarzem i pójdziemy na 45 minutowy bal do sali kinowej i konkurs na strój świętego.

II Parafialny Bal Świętych w Aninie

W niedzielę 30 października odbędzie się II Parafialny Bal Świętych. Na rozpoczęcie Msza Święta o godz. 11:30 z uroczystą procesją i śpiewem litanii do wszystkich świętych. Po Mszy Świętej 45 minutowy bal i konkurs na strój świętego.

Bierzmowanie w Aninie

Podczas Mszy Świętej biskup Romuald Kamiński udzieli młodzieży sakramentu bierzmowania.