Msza Święta z okazji 100-lecia parafii

Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Wołominie ul. Kościelna 54, Wołomin, Mazowieckie, Poland

W Poniedziałek Wielkanocny biskup Romuald Kamiński odprawi Mszę Świętą dziękczynną z okazji jubileuszu 100-lecia parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Wołominie. Transmisja Mszy Świętej w Radiu Warszawa 106,2 fm.

II Kolędowy Festiwal parafialnych scholi dziecięcych

Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Wołominie, a w szczególności gospodarze festiwalu - Schola bł. Carlo Acutisa, zaprasza do udziału w II Kolędowym Festiwalu Parafialnych Scholi Dziecięcych "Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi". Zgłoszenia scholi prosimy kierować do księdza Łukasza Króla: [email protected], najpóźniej do 10.12.2023 r.

Bierzmowanie w Wołominie

Podczas Mszy Świętej biskup Romuald Kamiński udzieli młodzieży sakramentu bierzmowania.

I Kolędowy Festiwal Parafialnych Scholi Dziecięcych

Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Wołominie zaprasza na I Kolędowy Festiwal Parafialnych Scholi Dziecięcych. PLAN: 18:00 - Msza Święta 19:00 - Festiwal kolędowy (zapowiedziane schole parafialne: Duczki, Wołomin Matki Bożej Królowej Polski, św. Faustyny Klembów, Zagościniec, Poświętne "W kierunku Nieba", św. Michała Archanioła Wieliszew, Majdan, gospodarze: schola bł. Carlo Acutisa Matki Bożej Częstochowskiej w Wołominie.)