Bierzmowanie w Rembertowie

Parafia Matki Boskiej Zwycięskiej w Warszawie (Rembertów) Grzybowa 1, Warszawa, mazowieckie, Poland

Podczas Mszy Świętej biskup Jacek Grzybowski udzieli młodzieży sakramentu bierzmowania.

Bierzmowanie w Rembertowie

Podczas Mszy Świętej biskup Romuald Kamiński udzieli młodzieży sakramentu bierzmowania.

Procesja różańcowa ze świętymi

W poniedziałek 31 października odbędzie się procesja różańcowa ze świętymi, ulicami Rembertowa. Zaproszone są dzieci, młodzież i całe rodziny. Rozpocznie się o godz. 19:00 pod kościołem i zakończy na cmentarzu parafialnym. Uczestnicy zaproszeni są do przebrania za wybranego świętego – najlepsze stroje zostaną nagrodzone.