Diecezja Warszawsko-Praska » Kurs dla zakochanych

Kurs dla zakochanych

Poradnia rodzinna przy parafii św. Jana Kantego w Legionowie zaprasza narzeczonych i pary, które rozeznają powołanie do małżeństwa na Kurs dla zakochanych.

Będzie to cykl 17 cotygodniowych spotkań pomagających parom rozeznać małżeńskie powołanie i przygotować się do sakramentu małżeństwa. Kurs zawiera treści obowiązującego w naszej diecezji cyklu 10 spotkań katechezy przedmałżeńskiej i może stanowić “zaliczenie” tych katechez.

Pierwsze spotkanie odbędzie się w piątek 13.01.2023 o godz. 19:30 w poradni rodzinnej kościoła parafialnego św. Jana Kantego w Legionowie. Kolejne spotkania odbywać się będą w piątki, co tydzień. Zakończenie kursu w maju 2023.

Aby uzyskać więcej informacji można kontaktować się z prowadzącymi pocztą elektroniczną lub telefonicznie. Szczegóły, adresy i telefon kontaktowy można znaleźć na plakatach (przy wyjściu z kościoła). Na plakatach i ulotkach znajduje się też adres strony internetowej do rejestracji na kurs: https://app.evenea.pl/event/zakochanym/