Diecezja Warszawsko-Praska » Informacja o Podstawie i Programie nauczania

Informacja o Podstawie i Programie nauczania

Kochani Katecheci,

w związku z wieloma pytaniami informujemy, że na stronie Komisji Wychowania Katolickiego KEP dostępne są dokumenty:

1. Podstawa programowa katechezy Kościoła katolickiego w Polsce (2018)
Plik PDF zawierający „Podstawę programową katechezy Kościoła katolickiego w Polsce” (2018) może być pobierany i używany jedynie w celach edukacyjnych. Dla celów komercyjnych i wszelkich innych form wykorzystania treści tego dokumentu proszę korzystać z wersji drukowanej (książkowej) lub e-booka.

Link do zakupienia w wydawnictwie:
Wersja drukowana
Wersja e-book

2. Program nauczania religii rzymskokatolickiej w przedszkolach i szkołach (2018)
Plik PDF zawierający „Program nauczania religii rzymskokatolickiej w przedszkolach i szkołach” (2018) może być pobierany i używany jedynie w celach edukacyjnych. Dla celów komercyjnych i wszelkich innych form wykorzystania treści tego dokumentu proszę korzystać z wersji drukowanej (książkowej) lub e-booka.

Link do zakupienia w wydawnictwie:
Wersja drukowana
Wersja e-book