Diecezja Warszawsko-Praska » „Gdzie można dzisiaj świętych zobaczyć?” – finał konkursu diecezjalnego

„Gdzie można dzisiaj świętych zobaczyć?” – finał konkursu diecezjalnego

Z radością informujemy, że w czerwcu nastąpi zakończenie konkursu diecezjalnego wraz z wręczeniem nagród. Będzie miało miejsce w dwóch kategoriach wiekowych:

uczniowie kl. 6-8 spotykają się na zmaganiach konkursowych w gminie Wiązowna, w Szkole Podstawowej w Malcanowie dnia 6 czerwca (wtorek). Plan:

• godz. 10.00 – przywitanie uczestników etapu diecezjalnego i ich opiekunów
  • godz. 10.15 – rozpoczęcie testu konkursowego
  • godz. 11.00-12.30 – słodki poczęstunek i zwiedzanie miejsc związanych z bł. H. Chrzanowską
  • ok. godz. 12.45 – spotkanie z Ks. Bp. Romualdem Kamińskim i z Panem Januszem Budnym Wójtem Gminy Wiązowna
  • ok. godz. 13.00 – ogłoszenie wyników i wręczenie nagród

Dojazd do Malcanowa – autobus linii 720 z Ronda Wiatraczna o godz. 8.45, a powrót z Malcanowa o godz. 13.52. Przed szkołą jest również parking dla samochodów.

– uczniowie kl. 0-5 spotykają się w auli kurialnej przy ul. Floriańskiej 3 o godz. 11.00 z Ks. Bp. Romualdem Kamińskim dnia 16 czerwca (piątek). Lista nagrodzonych dzieci zostanie podana na naszej stronie internetowej w dniu 30 maja.

Do zobaczenia w Malcanowie i na Floriańskiej

Wydział Nauki Katolickiej