Diecezja Warszawsko-Praska » Podziękowanie za pracę

Podziękowanie za pracę

Warszawa, 19.06.2024r.

Kochani Nauczyciele religii!

Dobiegają końca dni nauki szkolnej, przed Wami zasłużony odpoczynek. Jest to czas refleksji nad naszą całoroczną pracą katechetyczną. Pragniemy Wam z serca podziękować za każdą przeprowadzoną lekcję, zachęcanie uczniów do udziału w konkursach, a także za pomoc kapłanom w pracy z młodzieżą w Waszych Parafiach. Jesteście wielkim wsparciem zarówno na płaszczyźnie szkolnej, jak i parafialnej.

Słowa Pana Jezusa: „Odpocznijcie nieco” przyjmijcie do swoich serc. Niech zasłużony odpoczynek będzie dla Was czasem błogosławionego pokoju. Życzymy Wam udanych urlopów spędzonych w gronie rodzinnym.

Mamy nadzieję, że zbliżający się rok szkolny 2024/25 będzie spokojniejszy. Już teraz serdecznie pragniemy Was zaprosić na odprawy katechetyczne, które zaplanowane są na 30 i 31 sierpnia br. (piątek/sobota). Będzie to ważne spotkanie do zapoznania się z realiami czekającego nas nowego roku.

W czasie wakacji Wydział będzie nieczynny od 24 – 28 czerwca (pielgrzymka katechetów) i od 8 – 12 lipca – urlop.

Wydział Nauki Katolickiej