Diecezja Warszawsko-Praska » Młodzież » Audycje radiowe

Audycje radiowe

SEZON 2021/2022 oraz 2022/2023

Audycje w sezonie 2021/2022 prowadzi ks. Michał Dziedzic (duszpasterz młodzieży Diecezji Warszawsko-Praskiej), który rozmawia z zaproszonymi gośćmi o ważnych sprawach związanych z wiarą.

W każdym miesiącu spotykamy się z innym gościem, z którym poruszymy cztery tematy związane z wybraną dziedziną wiary i codziennego życia.

Nazwa naszych spotkań na antenie nawiązuje do wesela w Kanie Galilejskiej, gdzie Pan Jezus zamienił wodę w wino, po tym jak Maryja powiedziała do sług, by zrobili wszystko, co powie im Jej Syn.

Chcemy wiedzieć coraz więcej i roztropnie korzystać z tego w życiu. A tak może się stać, gdy poprosimy Ducha Świętego o prowadzenie w naszych decyzjach – by woda naszych uczynków stała się szlachetnym i mocnym winem.

WAKACJE 2021

Nauczanie prymasa Wyszyńskiego w pigułce, dla każdego i w wakacyjnej formie, proponujemy Państwu w cyklu „Czas to milość”.

Pierwsza odsłona to ABC Społecznej Krucjaty Miłości, czyli 10 kroków, dzięki którym możesz uczyć się miłości każdego dnia.Na tej drodze przewodnikiem będzie kard. Stefan Wyszyński.

Zapraszają ks. Michał Dziedzic i Weronika Ostrowska

SEZONY 2016/2017, 2017/2018, 2018/2019, 2019/2020, 2020/2021