Znajdź Mszę Świętą Dla dziennikarzy Dla księży

Diecezja Warszawsko-Praska » Źródła życia konsekrowanego 2022

Źródła życia konsekrowanego 2022

Publikujemy homilie i konferencje formacyjne ze spotkań sióstr przełożonych domów zakonnych DW-P, wygłoszone podczas spotkań formacyjnych w 2022 roku.

28 kwietnia

Homilię i konferencję wygłosił ks. prał. Grzegorz Zagórowski, ojciec duchowny WSD DW-P.

W homilii mówił:

Konferencję poświęcił tematowi: Posłane, by mocą Zmartwychwstałego Pana powstawać i żyć nowym życiem.

17 marca

W homilii mówił:

Konferencję poświęcił tematowi: Posłane, by wraz z Mistrzem i na Jego wzór składać siebie w darze.

17 lutego

W homilii mówił:

Konferencję poświęcił tematowi: Posłane i umocnione Eucharystią, by pogłębiać więź oblubieńczą.

20 stycznia

W homilii mówił:

Konferencję poświęcił tematowi: Świętowanie dnia Pańskiego.