Diecezja Warszawsko-Praska » Zmiany w diecezjalnym biurze prasowym

Zmiany w diecezjalnym biurze prasowym

Czcigodni Kapłani,
Szanowni Państwo,

dziś, 31 maja, funkcję dyrektora biura prasowego i rzecznika diecezji warszawsko-praskiej przestaje pełnić Jakub Troszyński. Bardzo dziękujemy za blisko pięć lat pracy – za profesjonalizm i oddanie codziennym obowiązkom oraz zaangażowanie na rzecz promowania dobrego i prawdziwego wizerunku diecezji warszawsko – praskiej.

Od dnia 1 czerwca funkcję dyrektora biura prasowego obejmie Karolina Błażejczyk. Rzecznikiem prasowym zostanie ks. Dawid Sychowski. Życzymy owocnej pracy i wielu sukcesów zawodowych i osobistych.

ks. Maciej Miętek
kanclerz kurii

Szanowni Państwo,

przez blisko pięć ostatnich lat pełniłem funkcję dyrektora biura prasowego i rzecznika diecezji warszawsko-praskiej. Nominacja na to stanowisko była dla mnie zaszczytem i ogromnym wyzwaniem. Powierzone zadania starałem się realizować rzetelnie i z pełnym zaangażowaniem.

Dziś moja misja w Kurii Warszawsko-Praskiej się kończy. Był to czas zawodowo wymagający, ale przede wszystkim czas wielu ciekawych doświadczeń, interesujących spotkań oraz dobrych słów i relacji.

Bardzo dziękuję wszystkim osobom spotkanym na tej drodze – w pierwszej kolejności biskupowi Romualdowi Kamińskiemu, na którego wsparcie i życzliwość zawsze mogłem liczyć. Podziękowania składam także wszystkim współpracownikom w kurii i innych instytucjach – księżom, osobom życia konsekrowanego i osobom świeckim.

Szczególne słowa wdzięczności kieruję do dziennikarzy. Dziękuję za współpracę w atmosferze wzajemnego szacunku i życzliwość.

Jakub Troszyński
dyrektor biura prasowego