Diecezja Warszawsko-Praska » Zlot Służby Liturgicznej – zgłoszenia najaktywniejszych dzieci do końca czerwca

Zlot Służby Liturgicznej – zgłoszenia najaktywniejszych dzieci do końca czerwca

Czcigodni Księża,
Opiekunowie grup Służby Liturgicznej!

Jak co roku, organizujemy Zlot Służby Liturgicznej.

Tym razem w naszym Wyższym Seminarium Duchownym w Warszawie, 18 września 2021 roku. Szczegółowe informacje będą podane bliżej terminu wydarzenia.

Wzorem lat poprzednich na zlocie nagrodzimy najlepszych ministrantów, najlepsze bielanki i najlepsze scholanki.

Ponieważ właśnie dobiega końca Rok Szkolny i formacyjny, jest to dobra okazja do podsumowań.

Jesienią otrzymali Księża plakaty, na których można było wpisywać dzieci z grup parafialnych i wybierać je na „ministranta miesiąca”, „bielankę miesiąca” itd.

Każda grupa, która zgłosi się na Zlot Służby Liturgicznej, może wybrać na podstawie wpisów na plakatach, dzieci (maksymalnie troje z danej grupy), które otrzymają medale.

Proszę o przesyłanie zgłoszeń i wybór najaktywniejszych dzieci, które otrzymają nagrody na Zlocie Służby Liturgicznej w Seminarium w Warszawie do końca czerwca na adres [email protected]

Ks. Łukasz Krupa
Diecezjalny opiekun Służby Liturgicznej