Diecezja Warszawsko-Praska » Zaproszenie na V Diecezjalny Dzień Chorego i Seniora

Zaproszenie na V Diecezjalny Dzień Chorego i Seniora

Czcigodni Księża Proboszczowie, Wikariusze, Rezydenci, Kapelani Szpitali i Domów Opieki Społecznej,

serdecznie zapraszam na V Diecezjalny Dzień Chorego i Seniora, który odbędzie się w sobotę, 24 września 2022 roku, w sanktuarium św. Ojca Pio, zlokalizowanym w Warszawie przy ul. Gen. A. E. Fieldorfa „Nila” 1.

Strefa porad medycznych i konsultacji będzie czynna od godziny 10.00. Następnie, o godzinie 11.00, będzie Eucharystia, celebrowana przez Księdza Biskupa Jacka Grzybowskiego, podczas której chorym zostanie udzielony sakrament namaszczenia chorych. Wszystkich uczestników tego spotkania zapraszam na wspólną agapę.

Kapłani pragnący koncelebrować Eucharystię proszeni są o zabranie alb.

Z wyrazami szacunku i pamięcią modlitewną

ks. Andrzej Kuflikowski
proboszcz parafii św. Ojca Pio