Ładowanie Wydarzenia

Diecezja Warszawsko-Praska » Wydarzenia » Spotkanie Przewodniczących Parafialnych Zespołów Synodalnych

Spotkanie Przewodniczących Parafialnych Zespołów Synodalnych

• To wydarzenie minęło.

Drodzy Koordynatorzy Parafialnych Zespołów Synodalnych,

jednym z głównych zadań Kościoła jest nieustanne wsłuchiwanie się w to, co mówi Duch Święty. Jesteśmy na tej drodze, ufając, że dzięki naszej otwartości i pokorze Duch Święty uczyni nasze serca gotowymi do podjęcia misji, której dzisiaj tak bardzo potrzebują Kościół i świat.

Pragniemy zaprosić Was na kolejne spotkanie Przewodniczących Zespołów Parafialnych. Serdecznie zapraszamy również całe zespoły parafialne. Zbliżając się do końca drogi synodu na etapie diecezji, chcemy spotkać się z Wami wszystkimi.

Spotkanie odbędzie się 9 kwietnia 2022 r. w parafii św. o. Pio, ul. Fieldorfa 1, 03-982 Warszawa
(parking znajduje się przed kościołem oraz na dziedzińcu przed plebanią).

Plan spotkania:

9.00 – Msza Święta w Sanktuarium św. o. Pio w ramach I soboty miesiąca (dla chętnych i tych, którzy praktykują nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi – ks. prałat Andrzej Kuflikowski, proboszcz)

10.00 – Rozpoczęcie spotkania w kaplicy (dom parafialny), modlitwa synodalna, powitanie, przedstawienie planu spotkania – ks. prałat Andrzej Kuflikowski, proboszcz

10.15 – Sprawozdanie i omówienie spotkania z 5.03.2022 r.

10.30 – Podsumowanie i wnioski – bp Jacek Grzybowski

11.00 – Wstępna analiza ankiet synodalnych (ankiety wspólnotowe), poszczególne ruchy i wspólnoty naszej diecezji, statystyki, wstępne wnioski.

11.45 – Pytania, wolne wnioski, dyskusja moderowana.

12.00 – Przerwa na kawę, poczęstunek.

12.30 – Spotkanie w grupkach dzielenia, wprowadzenie i przebieg – ks. Rafał Jabłkowski

13.30 – Podsumowanie, ogłoszenia, modlitwa, zakończenie.

14.00 – Gorący posiłek.

Z darem modlitwy,
Diecezjalny Zespół Synodalny

Data:
9 kwietnia 2022
Godzina:
Kategorie Wydarzenie:
,

Parafia św. o. Pio w Warszawie (Gocław)
ul. Fieldorfa 1
Warszawa, Mazowieckie 03-984