• To wydarzenie minęło.

Parafia św. Włodzimierza zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Rozpal swoją wiarę”.

Wraz ze stowarzyszeniem „Comunità Regina della Pace”, zapraszamy w uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP 8 grudnia na Mszę wieczorną o godz. 18.00, po niej na konferencję o Matce Bożej Królowej Pokoju i adorację w intencji pokoju w naszych sercach, rodzinach i społeczeństwie. Całość poprowadzi ks. Mirosław Prasek COr oratorianin, asystent kościelny stowarzyszenia.

„Comunità Regina della Pace”, jest dobrowolnym zrzeszeniem osób kierujących się w życiu wiarą i etyką chrześcijańską, zakorzenioną w nauczaniu i tradycji Kościoła Katolickiego. Celami Stowarzyszenia są: międzynarodowe apostolstwo Wieczystej Adoracji Najświętszego Sakramentu w intencji pokoju i pojednania na świecie. Działania na rzecz pokoju i pojednania między ludźmi różnych narodowości, wyznań i kultur.

Data:
8 grudnia 2022
Godzina:
Kategorie Wydarzenie:
,

Parafia św. Włodzimierza w Warszawie (Bródno)
Ludwika Kondratowicza 2
Warszawa, mazowieckie 03-242 Poland